Logi sisse

Tellimisinfo

Prindi

TELLIMINE

1. Telefon: 687 07 07
    Klienditeenindus vastab kõnedele E-R 9:00-18.00, L 9:00-16:00.
    Lahtiolekuaeg võib muutuda pühade ajal.
    Iga kell võib kirjutada meile e-kirja aadressil tellimine@bonprix.ee ja tellida tooteid kodulehelt.
    Tellimisel saab kasutada ka elektroonilist tellimiskaarti

2. E-posti aadress: tellimine@bonprix.ee

3. Koduleht: www.bonprix.ee

4. Posti teel tellides täida kataloogi vahel olev tellimiskaart ja postita aadressil:
    OÜ Catalogue-shop, Sära tee 11-5, Peetri, Rae vald, 75312

 
SAATEKULU
Tellimused saadame pakiautomaati alati tasuta! Kullerteenusele ja Omniva väljastuspunkti teenusele lisandub saatekulu.

Kättetoimetamiskohad ja saatekulud (kui lisandub):

Smartposti pakiautomaat, tarnime tasuta! Postipaki mõõdud ei tohi olla suuremad kui 60x36x60 cm. Kui paki mõõdud on suuremad kui 60x36x60 cm, saadetakse pakk SmartKULLERiga ning pakile lisandub saatekulu 9,50 €. Pakiautomaatide asukohad: www.smartpost.ee/kood.

Omniva pakiautomaat, tarnime tasuta! Postipaki mõõdud ei tohi olla suuremad kui 41x38x64 cm. Kui paki mõõdud on suuremad kui 41x38x64 cm, saadetakse pakk Eesti Posti väljastuspunkti ning pakile lisandub teenustasu 8,90 €. Pakiautomaatide asukohad: www.omniva.ee/kaart.

Eesti Posti väljastuspunkt (sh kaubanduskeskustes), saatekulu 8,90 €. Tellimust vormistades kirjuta andmetesse oma mobiiltelefoni number ja/või e-posti aadress, sest paki saabudes saadetakse SMS ja/või e-kiri, paberteatist ei saadeta. Väljastuspunktide asukohad: www.omniva.ee/kaart.

Kättetoimetamine SmartKULLERiga, saatekulu 9,50 €. Paki saabumisel võtab kuller Sinuga ühendust ning lepib kokku paki kättetoimetamise aja ja lunasaadetise puhul teatab ka paki maksumuse. Pakk võib olla max 60x60x120 cm ja 35 kg. 

Kättetoimetamine Omniva kulleriga, saatekulu 9,90 €. Paki saabumisel võtab Omniva kuller Sinuga ühendust ja lepib kokku paki kättetoimetamise aja ning lunasaadetise puhul teatab ka paki maksumuse.

Suuremõõtmelised ja rasked kaubad kuuluvad kättetoimetamisele Omniva kulleriga, saatekulu 23,90 €. Kui tellimus sisaldab suuremõõtmelisi ja raskeid kaupu, lisandub kaupade hinnale ühekordne tasu kojutoomisteenuse eest 23,90 €.
Näide kauba saabumisest: kui klient tellis koos suuremõõtmelise ja raske kaubaga ka teisi kaupu ning viimased jõuavad Eestisse suuremõõtmelisest ja raskest kaubast varem, siis saadetakse need kaubad Eesti Posti väljastuspunkti (lisandub saatekulu 8,90 €) ning kui saabub suuremõõtmeline ja raske kaup, siis tuuakse see kliendile koju (lisandub saatekulu 15 €), st kokku lisandub tellimusele 23,90 €.


TELLIMUSEST KEELDUMINE
BonPrix'l on õigus keelduda Sinu tellimuse vastuvõtmisest, kui Sa oled 12 järjestikuse kuu jooksul 3 või enam korda tellitud kauba väljaostmata tagasi saatnud. BonPrix’l on õigus nõuda sellisel puhul uute tellimuste vastuvõtmisel ettemaksu.


TELLIMUSE TÄITMISE TÄHTAEG
Tellimuse täitmise tähtaeg on reeglina 2-3 nädalat, kuid võib BonPrix'st sõltumatutel asjaoludel kujuneda ka pikemaks. Kui tellimuse täitmise tähtaeg on pikem kui 3 nädalat, teavitame Sind sellest eraldi e-maili teel.


KAUBA SAABUMINE JA KAUBA EEST TASUMINE

Kui tellisid kauba Smartposti pakiautomaati, siis kauba saabumisel pakiautomaati saadetakse Sinu mobiiltelefonile vastava sisuga SMS ja/või soovi korral e-mail. Sõnum sisaldab infot paki saabumise, automaadi asukoha ja lahtiolekuaegade kohta ning personaalset koodi, mille sisestamisel automaadi ekraanile ja paki eest kaardimaksega tasudes saad paki automaadist kätte.

Smartposti pakiautomaadi kasutamine on lihtne:


smart_info.jpg

 

Liisi Konto-ga tasumisel tuleb enda isik tuvastada ID-kaardiga. Pakiautomaadis hoitakse pakki 7 päeva alates uksekoodi saatmisest. Kokkuleppel Smartpostiga on Sul võimalik hoiutähtaega pikendada 7 päeva võrra.

Kui tellisid kauba Omniva pakiautomaati, siis saadetakse Sulle kauba saabumisel SMS või soovi korral ka e-mail. Sõnumis on kirjas pakiautomaadi asukoht, uksekood, tagastuskood ning hoiutähtaja lõpp. Uksekoodi sisestamisel ning paki eest kaardimaksega tasudes saad paki pakiautomaadist kätte. Pakiautomaadid on ligipääsetavad 24 tundi. Liisi Konto-ga tasumisel tuleb enda isik tuvastada ID-kaardiga. Omniva pakiautomaadis hoitakse pakki 7 päeva.

Kui tellisid kauba Eesti Posti väljastuspunkti
, siis paki saabudes saadetakse Sulle SMS ja/või e-kiri, paberteatist ei saadeta. Sõnumis sisalduva saadetise numbri alusel saadki paki postkontorist kätte. Pakile järele minnes võta kaasa ka isikut tõendav dokument. Väljastuspunktis hoitakse Sinu pakki 14 päeva.

Kui tellisid kauba SmartKULLERiga
, siis paki saabumisel helistab Sulle kuller ja lepib kokku paki kättetoimetamise aja ja lunasaadetise puhul teavitab ka paki maksumuse. Pakk antakse üle unikaalse koodi alusel, mis saadetakse Sulle SMS-teatega. Kui esimesel korral ei õnnestu pakki üle anda, lepib kuller kokku teise aja või toimetab paki ilma lisatasuta Sulle sobivasse Smartposti pakiautomaati, kus hoitakse pakki 7 päeva.

Kui tellisid kauba Omniva kulleriga, siis paki saabumisel võtab Omniva kuller Sinuga ühendust ja lepib kokku paki kättetoimetamise aja ning lunasaadetise puhul teavitab ka paki maksumuse. Kui Sind telefoni teel kätte ei saada, toimetatakse Sinu pakk lähimasse Eesti Posti väljastuspunkti ning Sulle saadetakse paki saabumise teade, mille alusel saad paki teatel olevast väljastuspunktist kätte. Eesti Posti väljastuspunktis hoitakse Sinu pakki 14 päeva.

Suuremõõtmeliste ja raskete kaupade saabumisel (kuuluvad kättetoimetamisele kullerteenusega) võetakse Sinuga ühendust ning kooskõlastatakse kojutoomine.


KAUBA VAHETAMINE JA TAGASTAMINE

Sul on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud, ta peab olema originaalpakendis koos kõikide markeeringutega. Tagastada ei ole võimalik: mõõtulõigatud kardinaid, kardinapuid, vaipu, kangaid, avatud kilepakendiga arvutimänge, CD-plaate, kosmeetikatooteid, erootikatooteid ja aluspesu. Kaubaga kaasasolev arve-saateleht hoia alles, see on aluseks Sinu nõuetele, kui kaubal ilmnevad puudused. Juhised toimimiseks kauba puuduste korral ja lisainfot kauba hoolduse kohta saad klienditeenindusest telefonil 6 870 707. BonPrix vastutab kauba Sulle üleandmisel olemas olnud puuduste eest vastavalt kehtivatele õigusaktidele. Kauba puudustest tuleb BonPrix’le teatada kahe kuu jooksul arvates puuduse avastamisest. BonPrix vastutab puuduse eest, mis ilmneb kahe aasta jooksul konkreetse kaubaartikli üleandmisest. Eeldatakse, et ühe aasta jooksul kaubaartikli üleandmise päevast ilmnenud puudus oli olemas kaubaartikli üleandmise ajal, kui selline eeldus ei ole vastuolus kaubaartikli või puuduse olemusega.

Kui soovid vahetada sama toodet teise suurusnumbri vastu (riided, jalanõud), siis saatekulu uuele tellimusele ei lisandu. Tagastatud kauba eest kanname raha Sinu poolt osundatud pangaarvele hiljemalt 14 päeva jooksul arvates taganemise tahteavalduse jõudmisest BonPrix'ni. Kui Sul on veel töötluses olevaid tellimusi, siis kanname tagastatava raha nendele tellimustele. Kui tellisid kauba kulleri vahendusel või Omniva väljastuspunkti ning tagastad oma tellimusest kõik tooted, siis tasaarveldatakse tellimuse saatekulu tellimuse tagastuse tasuga. Tagastuse tasu sõltub kauba kättesaamisviisist: Eesti Posti väljastuspunkt – 8,90 €. SmartKULLER – 9,50 €. Omniva kuller – 9,90 €. Kui kogu tagastatav tellimus sisaldab ka suuremõõtmelist ja rasket kaupa, tuleb Sul tasuda tagastuse tasu 23,90 €. Tasaarveldamine toimub viimasena tagastatud kauba maksumuse tagastamisel.

Kauba tagastamine Smartposti pakiautomaati. Täida tagastusleht ja vii kaup Smartposti pakiautomaati. Kui pakk saabus sinisesse pakiautomaati, saab paki tasuta tagastada sama uksekoodiga mis iganes sinisest pakiautomaadist üle Eesti. Sinisesse automaati saabunud pakki saab tagastada ka valgest pakiautomaadist, vormistades tagastuse my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonnas saadetise numbri (triipkoodi) alusel. Kui pakk saabus  valgesse pakiautomaati, saab tagastuse vormistada vaid my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonnas saadetise numbri (triipkoodi) alusel, valida saab tagastamise nii valgest kui sinisest pakiautomaadist.

Kauba tagastamine Omniva pakiautomaati. Täida tagastusleht. Pakiautomaadi kaudu saabunud paki puhul sisesta ekraanile SMSiga saadetud tagastuskood, postkontorist vastuvõetud paki puhul skaneeri pakiautomaadi juures pakil olev triipkood. Vali ukse suurus ja kleebi pakile pakiautomaadist trükitud uus aadresskaart. Seejärel pane pakk kappi. Paki saad tagastada igasse Omniva pakiautomaati. Pakiautomaadid on ligipääsetavad 24 tundi.

SmartKULLERiga kättetoimetatud paki tagastamine. Täida tagastusleht. Paki saad tagastada 14 päeva jooksul pärast paki kättesaamist Smartposti pakiautomaati. Tagastamisel kasuta sama koodi, millega paki kätte said.

Omniva kulleriga kättetoimetatud paki ja Eesti Posti väljastuspunkti saabunud paki tagastamine. Täida tagastusleht ning vii kaup lähimasse postiasutusse või tagasta see Omniva pakiautomaati. Omniva pakiautomaati tagastamiseks skaneeri automaadi skanneriga pakil olev triipkood. Vali ukse suurus ja kleebi pakile pakiautomaadist trükitud uus aadresskaart. Seejärel pane pakk kappi. Paki saad tagastada igasse Omniva pakiautomaati. Pakiautomaadid on ligipääsetavad 24 tundi.

Suuremõõtmeliste ja raskete kaupade (kuuluvad kättetoimetamisele kullerteenusega) tagastamine. Võta ühendust meie klienditeenindusega (tel. 687 07 07), kes edastab Sinu soovi kullerile ning kaubale tullakse koju järgi. Kauba tagastamisega seonduvad kulud kannab OÜ Catalogue-shop.


MAKSEVIISID

Kaupa tellides on Sul võimalik valida 2 makseviisi vahel:
Lunatasuga. Tasumine paki kättesaamisel.
Liisi Konto-ga tasumine. Kaup kätte – tasumine maksekorralduse alusel. Intressi ei arvestata alates kauba väljastamisest esimesel 15 päeval, võimalik ka osamaksetena tasumine.

Kui valid Liisi Konto-ga tasumise, siis annab see Sulle võimaluse kaup kätte saada, mittevajalikud esemed tagastada ja alles siis otsustada, kas tasud kättejäänud kauba eest korraga või osadena. Maksekorraldus saabub e-posti teel või paberkandjal kauba saabumisele järgneva kuu esimesel nädalal ja maksetähtaeg on antud kuu 10. kuupäev. Osadena tasumise puhul pole Sa seotud konkreetse graafikuga, võid tasuda vastavalt soovile ja võimalustele.

Tasumine paki kättesaamisel
Sinu poolt tellitud kaup saabub Sinu poolt valitud kättetoimetamisviisil ning Sa tasud paki kättesaamisel kauba eest kas sularahas või pangakaardiga.

Liisi Konto-ga tasumine
Kauba tellimisel ei ole Sul koheselt vaja otsustada, kas soovid tasuda kauba eest ühe korraga või osade kaupa. Liisi Konto-ga tasumise saavad valida BonPrix' täisealised püsikliendid. BonPrix'l on õigus kontrollida tellija krediidivõimelisust kõikidest avalikest allikatest. Tellimust saab edastada BonPrix'le nii telefoni, interneti kui ka e-maili teel. Kirjalikul tellimisel tuleb kindlasti märkida lisaks ka isikukood, töökoht, töötatud aeg, kogu sissetulek (netopalk ja lisasissetulekud), igakuised finantskohustused ja majapidamiskulud ning see, kas Sina, Sinu perekonnaliige või lähedane kaastöötaja on riikliku taustaga isik (kõrgeima avaliku võimu ülesannete täitja). Riikliku taustaga isik on füüsiline isik, kes täidab või on täitnud viimase aasta jooksul avaliku võimu olulisi ülesandeid, samuti sellise isiku perekonnaliikmed ja lähedased kaastöötajad. Avaliku võimu oluliste ülesannete täitmiseks loetakse töötamist rahapesu ja terrorismi rahastamise seaduse § 20 lõikes 1 nimetatud kõrgematel riiklikel ametikohtadel või riigi äriühingu juhtimis-, järelevalve- ja haldusorgani liikmena. 
Krediidiotsuse tegemiseks tuleb lubada Holm Bank AS-l teha päring Maksu- ja Tolliametisse, vastasel korral Holm Bank AS ei võimalda Sulle krediidi andmist. Kui lubad Holm Bank AS-il pärida ja Maksu- ja Tolliametil edastada alltoodud andmeid, siis kiirendab see Sinu taotluse analüüsi ja krediidiotsuse tegemist. Koostame päringu nõusoleku andmisele eelneva 12 kuu kohta. Maksu- ja Tolliamet edastab Holm Bank AS-ile järgmised andmed:
- deklareeritud tulu (v.a tulu vara võõrandamisest);
- töövõimetus-, töötuskindlustus- ja koondamishüvitised, pensionid, sissemaksed III pensionisambasse, kogumispensioni väljamaksed (TSD alusel);
- töötamise registrisse tehtud kanded (info tööandja ja töösuhte kohta);
- dividendid ja omakapitalist tehtud väljamaksed;
- maksuvõlg alates 100 €.
Juhul, kui BonPrix Sinu taotlust osta krediidiga ei rahulda, informeerime Sind sellest 7 tööpäeva jooksul.

Kauba saabudes saad paki kätte ilma koheselt maksmata. Maksekorralduse saabudes on Sul võimalik valida, kas tasud kogu summa ühe korraga või osade kaupa. Osadena tasumisel edastatakse Sulle maksekorraldus e-mailiga või paberkandjal igakuiselt. Maksekorraldus saabub kuu esimesel nädalal ja maksetähtaeg on antud kuu 10. kuupäev. Maksekorraldusel kajastatakse kõik Sinu kontol toimunud tehingud, sh ostud, maksed, võlgnevused ja tagastatud kaubad. Vastavalt soovile saad alati tasuda kogu maksekorraldusel näidatud laenujäägi või osa sellest, kuid mitte vähem kui minimaalse osamakse. Minimaalne osamakse koosneb krediidijäägi tagasimaksest (sõltuvalt krediidijäägist 1/24 kuni 1/60 või minimaalselt 10 eurot). Järelmaksu konto pikkuseks on sõltuvalt kasutatud summast kuni 60 kuud. Liisi Konto-ga tasumisel arvestatakse intressi laenujäägilt, sõltuvalt krediidijäägi suurusest kuni 42% aastas.

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 23,27% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidilimiit 2000 €, fikseerimata intress 23,52% aastas, tagasimaksete summa 2451 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediidilimiit võetakse koheselt täies mahus kasutusele ja makstakse tagasi 12 võrdse igakuise tagasimaksena üheaastase perioodi vältel.